Pielęgnacja

//Pielęgnacja
­
 • Zawierający białka i ekstrakty warzywne. Szczególnie zalecany dla włosów odwłóknionych, odbarwianych po koloryzacji i zniszczonych. Dzięki zawartości białka i wyciągów warzywnych nadaje włosom grubości i elastyczności. Sposób użycia: nałożyć odpowiednią ilość balsamu na wilgotne włosy. Wmasować, poczekać 4-5 min., a następnie starannie spłukać.
 • Balsam fakultatywny powodujący prostowanie włosów. Nadaje połysk, miękkość i objętość. Sposób użycia: rozprowadzić jednorodnie na umytych i wysuszonych włosach za pomocą ręcznika. Masować kilka minut i rozczesać starannie.
 • Dzięki substancjom naturalnym zawartym w emulsji, jak tymianek, rozmaryn, cytryna i zioła, powoduje regulowane wydzielanie się łojotoku. Nadaje włosom efekt żywotności i połysku powodując, że stają się miękkie i łatwe do rozczesania.
 • fluid_na_bazie_olejku_lnianego
  Fluid na bazie olejku lnianego, na rozdwajające się końcówki. Odbudowuje, odżywia i witaminizuje. Zawiera wysoki procent kwasów tłustych nienasyconych zawierających witaminę F. Parę kropel nadaje włosom miękkości i ułatwia rozczesywanie. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosów. Sposób użycia: Parę kropel wylać na dłoń i nałożyć na włosy wilgotne a szczególnie na końcówki włosów. Uczesać i wysuszyć, nie spłukiwać. Do codziennego stosowania.
 • Fluid, który oprócz prostowania włosów, powoduje ochronę koloru włosów. Wskazany również dla włosów po koloryzacji i zabiegach chemicznych.
 • Idealna z szamponem Calmar do włosów słabych i cienkich. Sposób użycia: po umyciu włosów szamponem i starannym spłukaniu, nanieść odpowiednią ilość maski i pozostawić na 5-10 minut. Następnie dobrze spłukać.
 • Wzbogacona olejem słonecznikowym i olejkiem z kiełków zbożowych. Nadaje połysk, lekkość, ułatwia rozczesywanie. Sposób użycia: na umyte szamponem Calmar włosy nanieść odpowiednią ilość maski i pozostawić na 5-10 min. Następnie dobrze spłukać.
 • maska_na_bazie_oleju_lnianego
  Zabieg kosmetyczny o działaniu wielofunkcyjnym, zawiera wysoki procent kwasów nienasyconych zawierających witaminę F. Szczególnie wskazany do włosów suchych oraz po zabiegach takich jak trwała, koloryzacja i dekoloryzacja. Daje włosom żywotność i nabłyszcza włosy. Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem zastosować odpowiednią ilość maski i pozostawić na 5-10 minut, następnie spłukać.
 • Wzbogacona olejkiem z tymianku, rozmarynu, szałwii i wyciągów ziołowych. Idealny z szamponem przeciw łupieżowym Calmar. Sposób użycia: po umyciu włosów szamponem przeciw łupieżowym Calmar nałożyć maskę i pozostawić na 5-10min. Następnie dobrze spłukać.
 • Maska lekka, nieobciążająca. Odbudowuje i nawilża włosy uszkodzone. Nadaje połysk włosom matowym. Szczególnie polecana dla włosów po zabiegach chemicznych. Sposób użycia: po umyciu i starannym wysuszeniu nałożyć maskę na włosy. Wmasować i zostawić na 2-4 min., następnie spłukać.
 • Maska na bazie esencji oliwki. Wzmacnia włosy esencjami olejkowymi. Dzięki substancjom zawartym w niej nadaje włosom większą objętość, miękkość i powoduje ich nabłyszczenie. Szczególnie wskazana dla włosów słabych i zniszczonych po zabiegach chemicznych. Sposób użycia: po umyciu włosy wysuszyć pozostawiając je wilgotnymi. Zastosować maskę masując skórę końcówkami palców ruchem okrężnym. Przeczesać włos, aby rozprowadzić maskę na całej długości. Dla otrzymania lepszego efektu jest niezbędne owinąć głowę ręcznikiem i następnie pozostawić na 10-15min. Spłukać ciepłą wodą masując w celu usunięcia wszystkich pozostałości.
 • Odpowiednia do każdego typu włosów. Zapobiega starzeniu się włosów i powstrzymuje przed wpływem środków chemicznych. Restrukturyzuje włosy. Dzięki keratynie zawartej w oliwce odżywia i odbudowuje zniszczone włosy dodając im wigoru.
  • Maska i szampon arganowy - Bio-argan jest serią nawilżającą i witaminizującą. Produkty pochodzą z upraw ekologicznych.
  • Oliwka arganowa odbudowująca na bazie arganu
  Wielofunkcyjna kuracja kosmetyczna dla włosów, zawierająca oprócz witamin A, E, F wysokie stężenie kwasów nienasyconych takich jak kwas lniany omega 3 i omega 6. Powoduje, że włosy są jedwabne i błyszczące. Sposób użycia: Umyć włosy szamponem, spłukać, a następnie na wilgotne włosy nałożyć maskę na całej długości. Pozostawić na 10-15 minut i następnie dobrze spłukać. Parę kropel oliwki arganowej wylać na dłoń i następnie wmasować we włosy, nie spłukiwać.
 • Restrukturyzuje i zwiększa objętość za pomocą witamin B5, E i F. Bez spłukiwania włosów. Polepsza rozczesywanie włosów pozostawiając je jedwabistymi i miękkimi. Ułatwia układanie włosów, zwiększa objętość bez obciążania włosów. Zawiera substancje wzmacniające włókna włosów. Stabilizuje rozdwajające się końcówki. Odpowiedni dla każdego włosów, w szczególności do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi. Chroni przed warunkami atmosferycznymi. Sposób użycia: spryskać na wilgotne włosy z odległości 30cm, uczesać i wysuszyć. Względne uczucie ciężkości zniknie w trakcie osuszania pozostawiając włosy błyszczącymi i miękkimi w dotyku.
 • Z olejkiem z jojoby i olejków z kiełków zbożowych. Zawiera substancje wysoko białkowe, witaminy z grupy B, E. Działa nawilżająco. Jest odpowiedni dla włosów słabych i cienkich. Sposób użycia: zastosować szampon, wmasować i spłukać masując na całej długości. Czynność powtórzyć.
 • Szampon z olejkiem słonecznikowym, olejkiem z kiełków zbożowych i wyciągiem z majeranku. Olej słonecznikowy, dzięki witaminie E, F i innym substancjom wzmacniającym włókna włosów, powoduje pokrycie włosów warstwami ochronnymi, nie obciążając go. Nadaje błysku i lekkości, zwiększa objętość włosów. Polecany dla włosów zniszczonych zbyt częstym używaniem farby. Zaleca się używać z maską. Sposób użycia: zastosować szampon, masować i spłukać masując na całej długości. Czynność powtórzyć.
 • Szampon zawiera esencję oleju z tymianku, rozmarynu, cytryny i ziół. Powoduje regulowanie nadmiernego wydzielania się łojotoku. Nadaje połysk i lekkość. Sposób użycia: zastosować szampon, masować i spłukać masując na całej długości. Czynność powtórzyć.
 • Szampon na bazie wyciągu zbożowego i ekstraktów ziołowych. Jest zalecany w przypadku częstego mycia włosów nadając włosom żywotność. Sposób użycia: zastosować szampon, wmasować i spłukać masując na całej długości. Czynność powtórzyć.
 • Koncentrat szamponu 5L odpowiedni do każdego rodzaju włosów o zapachach: miętowy, owocowy, migdałowy i neutralny). Szampon bardzo wydajny.
 • Myje delikatnie zachowując strukturę włosów. Zawiera wysoki procent kwasów nienasyconych zawierających witaminę F. Nadaje włosom objętość i połysk. Idealny do włosów suchych. Doradza się używanie razem z maską. Sposób użycia: zastosować szampon, masować i spłukać masując na całej długości. Czynność powtórzyć.
 • Szampon wzbogacony olejkiem z tymianku, rozmarynu, szałwii i wyciągów ziołowych. Doprowadza do ilości normalnej i zwalcza wydzielanie się łupieżu. Nadaje żywotność powodując, że włosy stają się błyszczące i lekkie. Zaleca się używanie z maską. Sposób użycia: zastosować szampon, masować i spłukać masując na całej długości. Czynność powtórzyć.