Nasi styliści

Mariusz Woźniak

Mariusz Woźniak

Jakie powody zdecydowały i co skłoniło Ciebie do wybrania tego zawodu?

Od małego dziecka lubiłem coś robić przy włosach. Mam 2 siostry i mając około 5 lat obcinałem pod nieobecność mamy długie piękne warkocze. Tak to się zaczęło i trwa do dzisiaj. Z wiekiem moje zainteresowanie włosami rosło, aż postanowiłem zostać Fryzjerem. Lubię ten zawód i nadal sprawia mi wiele radości.

Co najbardziej lubisz w pracy stylisty fryzur?

Najbardziej lubię zadowolonego klienta, który wychodzi z mojego salonu z uśmiechem i jest zadowolony z pracy, którą wykonałem. Wiem, że gdy jest zadowolony to wróci do mnie ponownie.

Gdzie pracowałeś i na jakich produktach?

Pracowałem wiele lat na produktach firmy Loreal w renomowanych salonach w Poznaniu oraz w Warszawie w instytucie Kerastase.

Dlaczego wybrałeś pracę na produktach CALMAR?

Po powrocie z Warszawy postanowiłem otworzyć swój salon i testowałem różne firmy. Zawsze było coś nie tak. Aż pewnego dnia wszedł przedstawiciel i zaczął opowiadać o swoich produktach. Zostawił kilka próbek i stwierdziłem, że jest ok i że tego właśnie szukałem.

Jak oceniasz produkty CALMAR w stosunku do innych firm na rynku?

W szczególności jestem zadowolony z farb. Włosy po koloryzacji farbą CALMAR są pełne blasku i kolor nie wypłukuje się po 2 tygodniach. Mam też pełne krycie siwizny. To jest to czego szukałem. Inne produkty do pielęgnacji też są ciekawe.

Zostałeś szkoleniowcem firmy CALMAR. Czego chciałbyś nauczyć i jaką wiedzę przekazać podczas szkoleń?

Chciałbym pokazać, że produkty firmy CALMAR pomimo, że nie są tak znane jak Wella czy Loreal, są to produkty na równie wysokim poziomie. Chciałbym nauczyć tego, czego ja przez lata sam się nauczyłem.

Julia Brzoska

Julia Brzoska

Jakie powody zdecydowały i co skłoniło Ciebie do wybrania tego zawodu?

Moje pierwsze zetknięcie z fryzjerstwem i przejaw inicjatywy pojawił się kiedy obserwowałam moją starszą kuzynkę. Już wtedy zdecydowałam, że pragnę wybrać ten zawód. Tak to się zaczęło i do dzisiaj sprawia mi ta praca wiele satysfakcji.

Co najbardziej lubisz w pracy stylisty fryzur?

Uwielbiam kontakt z ludźmi i pracę w zespole. Praca ta cechuje się ciekawością poznawczą, gdyż ten zawód wymaga ciągłego rozwoju i podążania za trendami w modzie. Kreatywność i uzdolnienia artystyczne połączone z wiedzą i doświadczeniem to jest ta praca. Otwieranie się na drugiego człowieka i przekazywanie pozytywnej energii.

Gdzie pracowałaś i na jakich produktach?

Moje doświadczenie to praca w kilku renomowanych salonach jak: Ekwador Style, 5th Avenue czy Open Hair. Od kilku lat mam własną pracownie. W związku z tym pracowałam na takich produktach jak Loreal, Alfaparf Milano, Wella czy Lisap.

Dlaczego wybrałaś pracę na produktach CALMAR?

Zetknęłam się z nimi dość przypadkowo i od razu polubiłam. Są to produkty, które charakteryzują się wysoką jakością i atrakcyjną ceną.

Jak oceniasz produkty CALMAR w stosunku do innych firm na rynku:

Farby CALMAR charakteryzują się nasyceniem barw w kolorystyce i włosy są niezwykle błyszczące i zdrowe. Są też wydajne. Produkty do pielęgnacji są bardzo dobre, choć muszę przyznać, że opakowania mogły być ciekawsze.

Zostałaś szkoleniowcem firmy CALMAR. Czego chciałabyś nauczyć i jaką wiedzę przekazać podczas szkoleń?

Jestem otwartą osobą i lubię wymieniać się doświadczeniem. Chciałabym przekazać wiedzę, którą nabyłam przez lata mojej pracy.